7 липня 2024, 20:07

У РФ "Матч ТВ" "порадувався" за рекорд Магучих, викликавши напади агресії у росіян

Російський федеральний телеканал супроводив новину про перемогу Магучих фото, на якому українку знято з патріотичним макіяжем.

У РФ "Матч ТВ" "порадувався" за рекорд Магучих, викликавши напади агресії у росіян

Спортивний федеральний канал Росії "Матч ТВ", що належить "Газпром-Медіа Холдингу", у своєму офіційному Telegram-каналі опублікував новину про новий світовий рекорд у стрибках у висоту у жінок, який у неділю, 7 липня, встановила українська легкоатлетка Ярослава Магучих.

Більше того, новинна замітка супроводжується знімком Ярослави, на якому спортсменка знята з патріотичним макіяжем у кольорах прапора України.

Повідомлення про рекорд нашої чемпіонки у стрічці новин російського каналу спровокувало напади агресії у деяких росіян.

"Країну не переплутали? Такі новини писати.

А є докази? Може, вона не стрибнула, а рекорд зарахували.

Могучих взагалі значиться у ЗСУ", - пишуть у коментарях озлоблені росіяни, чиї спортсмени викинуті за борт міжнародних змагань у зв'язку з війною РФ проти України.

Щоправда, знайшлися й ті, хто потішився за рекорд українки та порадив Z-патріотам лікуватися від отруєння російською держпропагандою.

Нагадаємо, Магучих виграла етап "Діамантової ліги" у Парижі, взявши з першої спроби висоту 2,10 м, що є світовим рекордом. Попередній рекорд (2,09 м) належав болгарській легкоатлетці Стефці Костадіновій, яку вона встановила 37 років тому - у 1987 році. Могучих є чемпіонкою світу та дворазовою чемпіонкою Європи, а також однією з головних надій нашої країни на майбутніх літніх Олімпійських іграх у Парижі. На попередній Олімпіаді уродженка Дніпра здобула бронзову нагороду.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини