6 грудня 2023, 12:09

Божевільна перемога за участю Зінченка: українець почав переможну атаку "Арсеналу"

Українець Олександр Зінченко після виходу на заміну взяв участь у вирішальній і гольовій атаці "Арсеналу".

У новому турі чемпіонату Англії з футболу лондонський "Арсенал" у божевільному матчі вирвав перемогу над "Лутоном" (4:3). Переможний м'яч команда Артети забила на 90+7-й хвилині зустрічі, при цьому одну з вирішальних ролей у перемозі команди зіграв українець Олександр Зінченко. Саме він розпочав і продовжив останню у матчі атаку "Арсеналу", яка завершилася голом.

Український півзахисник з'явився на полі на 64-й хвилині за рахунку 3:3 та записав на свій рахунок передгольову передачу.

Українцю довірили виконати штрафний удар із центру поля - він завантажив м'яч у штрафний. Потім Зінченко підключився до позиційної атаки та віддав один із вирішальних пасів. Він обігрався з Едегором, який подав м'яч у штрафний. Навіс упевнено замкнув Деклан Райс.

Емоції після вирішального голу зашкалювали. Радість українця була настільки емоційною, що фото його святкування голу вже стало вірусним у соцмережах і вразило англійців.

Нагадаємо, раніше Зінченко врятував свою команду від пропущеного гола, коли у стрічці воріт у підкаті виніс м'яч у грі проти "Брентфорда".

Автор: Марк Ворошилов