7 грудня 2023, 12:01

Мудрик знову блищить у "Челсі": українець віддав красиву гольову передачу

Український півзахисник "Челсі" Мудрик знову відзначився результативною дією, віддавши гольову передачу у Манчестері.

Центральний матч 15-го туру АПЛ закінчився домашньою перемогою "Манчестер Юнайтед" над "Челсі" з рахунком 2:1. Єдиний гол лондонці забили за участю українського півзахисника команди Михайла Мудрика, який відмінно розібрався у центрі поля, просунувся з м'ячем до штрафного майданчика та віддав гольовий пас, що розрізає, Палмеру.

Таким чином, українець другий матч поспіль брав участь у гольовій дії команди: у минулій грі він заробив надважливий пенальті, який допоміг "Челсі" втримати перемогу над "Брайтоном".

Поєдинок зі старту почав розважати глядача великою кількістю моментів. У половині з них узяв участь українець.

Однак ключовим був епізод на 45-й хвилині матчу, коли Мудрик досяг результативного впливу на гру. Загалом український вінгер Челсі провів на полі 77 хвилин, після чого його замінили.

Нагадаємо, днями у ЗМІ з'явилися повідомлення, що керівництво "Челсі" розглядає варіант із продажем Мудрика у найближче трансферне вікно.

Автор: Марк Ворошилов