18 грудня 2023, 12:18

Трубін врятував перемогу для "Бенфіки": українець здійснив фантастичний сейв на 90 + 3-й хвилині

Наприкінці поєдинку Трубін здійснив фантастичний сейв, який допоміг його команді зберегти ворота сухими та перемогти.

Український воротар португальського футбольного клубу "Бенфіка" Анатолій Трубін провів феноменальну гру та врятував для своєї команди перемогу у матчі чемпіонату Португалії. Українець не лише відбив шість небезпечних ударів, а й здійснив крутий сейв на 90 + 3-й хвилині. За підсумками матчу він отримав приз MVP "Найкращому гравцеві поєдинку".

Фанати захоплені грою українця та зазначають його високий клас.

"Бенфіка" перемогла "Брагу" з рахунком 1:0. Трубін провів на полі весь матч і допоміг лісабонцям залишитися на першому місці у таблиці, випереджаючи "Спортинг" і "Порту" на 2 очки.

Наприкінці поєдинку Трубін здійснив фантастичний сейв, який допоміг його команді зберегти ворота сухими та перемогти. Це його 7-й сухий матч за "Бенфіку". Анатолія визнали найкращим гравцем матчу з "Брагою" за версіями порталів статистики WhoScored і Sofascore. Воротар отримав позначки 8,2 та 8,4, відповідно.

В активі українця 6 сейвів, 51 дотик до м'яча, 25 точних передач.

Фанати "Бенфіки" після матчу залишали коментарі, в яких захоплювалися грою Трубіна, присвячували українцю меми, арти й інші пости, в яких показували, як люблять Анатолія.

Anatoliy Trubin. Sensationnel. pic.twitter.com/OMBz8h8eJv

— Amaury Gonçalves (@AmauryGnclvs) December 17, 2023

Раніше за підсумками гри українець отримав одну з найвищих оцінок у команді, не пропустивши жодного гола.

Автор: Марк Ворошилов