28 грудня 2023, 13:53

Мудрик знову вразив Англію: з'явилося відео класної гри українця

Англійські журналісти та фанати хвалять українця за чудову та впевнену гру напередодні.

У 19-му турі чемпіонат Англії з футболу лондонський "Челсі" приймав "Кристал Пелес" і вирвав перемогу 2:1. Тренер Маурісіо Почеттіно після невеликої перерви у два матчі повернув до стартового складу Михайла Мудрика, який видав феноменальний матч, забив гол і потішив фанатів чудовою грою.

Українець виправдав довіру вже у дебюті матчу: відкрив рахунок. Уже на 22-й хвилині Мудрик міг робити дубль, однак у цьому моменті не зміг переграти голкіпера суперників. У соціальних мережах Мудрика фанати окремо відзначили ще й через пас на 9-й хвилині на Іана Матсена: голом пас не закінчився, але вийшло красиво.

На 70-й хвилині Мудрика замінили одразу після того, як той отримав підтвердження в ігровому епізоді. У нього досить жорстко в'їхав Натаніель Клайн.

Портал football.london оцінив гру українця, зробивши комплімент його хорошій грі.

"Віддав чудовий пас на Матсена у перші 10 хвилин. Демонстрував дальність передачі - те, що ми зазвичай не асоціюємо з українцем. Незабаром він вийде з мертвої точки. Треба сказати, що під керівництвом Почеттіно він виглядає набагато краще. Він тягнув за ниточки "Челсі". На жаль, Мудрик не забив другий гол приблизно на 20-й хвилині, коли Дін Гендерсон здійснив справді сильний сейв, щоб перешкодити вінгеру", - так описали виступ українця.

"Челсі" зрештою вдалося перемогти: на 89-й лондонський клуб заробив і реалізував пенальті.

Для Мудрика це вже третій гол у цьому сезоні АПЛ і четвертий за "Челсі" загалом, якщо рахувати і м'яч у Кубку ліги "Ньюкаслу". Крім того, Михайло у цьому сезоні АПЛ здійснив і один асист.

Тепер Мудрик на четвертому місці серед усіх бомбардирів "Челсі" цього сезону, більше забивали лише Коул Палмер, Рахім Стерлінг (по 6) і Ніколас Джексон (8).

Крім того, всі три голи в АПЛ Мудрик забив винятково командам із Лондона "Фулгему", "Арсеналу" та тепер "Кристал Пелес".

WhoScored дав Мудрику за матч оцінку 7.7, SofaScore - 7.5.

"Челсі" за підсумками цього матчу піднявся на 10-ту сходинку - має 25 очок у 19 матчах.

Нагадаємо, після успішної гри Мудрика фанати "Челсі" закликали головного тренера ставити українця в основний склад на постійній основі.

Автор: Марк Ворошилов