6 січня 2024, 12:35

Вольова перемога: Еліна Світоліна видовищно вийшла у фінал турніру в Окленді

Українська тенісистка у півфіналі обіграла китаянку Ван Сіюй і потрапила до фіналу вперше з травня 2023 року.

Титулована українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA 250, що проходить у новозеландському Окленді.

У півфіналі змагань, які проходять на хардовому покритті, Світоліна здобула вольову перемогу над китаянкою Ван Сіюй.

Українка програла перший сет із рахунком 2:6, але сконцентрувалася та виграла дві наступні партії 6:4 та 6:3.

У фіналі турніру Еліна Світоліна, яка перебуває на 25-му місці світового рейтингу, зустрінеться з 3-ю ракеткою світу американкою Корі Гауфф, яка перемогла на новозеландському турнірі минулого року. Для української тенісистки це перший фінал із травня 2023 року, коли вона виграла турнір у Страсбурзі. Світоліна спробує здобути свій 18-й титул у кар'єрі. Початок гри за київським часом у неділю о 6 ранку.

Зазначимо, що змагання в Окленді стали для українки першими за чотири місяці. Вона відновлювалася після травми стопи.

Нагадаємо, українська тенісистка Еліна Світоліна вкотре продемонструвала бійцівський характер на корті та здобула вольову перемогу у поєдинку 1/8 фіналу турніру WTA 250 в Окленді, в якому їй протистояла чемпіонка US Open 2021 року 21-річна британка Емма Радукану.

Ми також писали, що Світоліна відверто розповіла про емоційний стан до та після ігор із росіянками.

Автор: Михаил Бутко