7 березня 2024, 16:40

"Нас поставили на коліна", – у збірній Росії "скипіли" через рішення щодо Олімпіади

Росіяни не зможуть виступити на Олімпіаді – 2024 в одному з медальних для себе видів спорту.

"Нас поставили на коліна", – у збірній Росії "скипіли" через рішення щодо Олімпіади

У збірній Росії зі спортивної гімнастики істерично відреагували на втрату останнього шансу відібратися на майбутні цього року літні Олімпійські ігри у Парижі. Росіяни втратили можливість кваліфікуватися на ОІ у "нейтральному статусі", оскільки пропускають передостанній етап Кубка світу у Бакута не брали участі у двох попередніх етапах.

Старший тренер російської команди Валентина Родіоненко, коментуючи цю інформацію спортивним росЗМІ, заявила, що ніхто з її підопічних не поїде на ОІ у "нейтральному статусі".

"Залишилося два етапи Кубка світу, на яких ми могли б відібратися у Париж, але нас туди не пустили. Нас поставили на коліна", - обурилася вона.

За її словами, російські гімнасти зосередяться на виступах на так званих "Іграх дружби", які Кремль організовує, щоб показати видимість нібито відсутності міжнародної ізоляції.

Зазначимо, що спортивна гімнастика є тим видом спорту, який стабільно приносив Росії медалі на Олімпіадах.

Тим часом напередодні стало відомо, що російських і білоруських тенісистів допустили до ОІ-2024 у "нейтральному статусі". Таке рішення озвучили у Міжнародній федерації тенісу.

На Ігри зможуть відібратися індивідуальні спортсмени зі згаданих країн, які відповідають принципам нейтралітету, йдеться у заяві організації.

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну російський і білоруський спорт опинилися у міжнародній ізоляції. Багато спортивних федерацій та асоціацій виключили зі своїх змагань російських і білоруських спортсменів, проте є й ті організації, які дозволили росіянам і білорусам змагатися під нейтральним прапором.

Що стосується Олімпіади, то глава МОК Томас Бах послідовно просував ідею допуску "нейтральних" росіян і білорусів на Ігри у Парижі, незважаючи на позицію Києва та багатьох союзників, які вимагали повного відсторонення представників РФ і РБ від усіх міжнародних змагань до припинення російської агресії щодо України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини