13 березня 2024, 07:39

Костюк упевнено обіграла росіянку на тенісному турнірі у США та вийшла в 1/4 фіналу: ефектні кадри гри

Українська тенісистка Костюк за 1 годину та 19 хвилин розібралася в Індіан-Велсі з росіянкою Павлюченковою та вийшла в 1/4 фіналу.

Костюк упевнено обіграла росіянку на тенісному турнірі у США та вийшла в 1/4 фіналу: ефектні кадри гри

У США в Індіан-Велсі (Каліфорнія) триває тенісний турнір, у якому бере участь і українка Марта Костюк, яка посідає 32-ге місце у рейтингу WTA.

Нашій тенісистці знадобилося всього півтори години, щоб розправитися з росіянкою, яка посідає 24-те місце у рейтингу WTA, інформує ресурс WTA.

За всю гру Костюк допустила тільки три подвійні помилки та жодного разу не подавала на виліт. Сама гра закінчилася з рахунком 6:4 і 6:1.

Це була вже третя у 2024 році зустріч на тенісному корті Костюк і Павлюченкової. У Сан-Дієго у трьох сетах перемогу святкувала Костюк, а у Досі після третього гейму Костюк відмовилася далі грати.

Entering new territory ????@marta_kostyuk is into a Hologic WTA Tour 1000 quarterfinal for the first time in her career!#TennisParadise pic.twitter.com/1HCLTZjcyX

— wta (@WTA) March 12, 2024


Для нашої тенісистки це вже четвертий вихід до ¼ фіналу у 2024 році.

Загалом же у цьому турнірі брало участь п'ять українок, але тільки Костюк залишається у строю.

Україна на старті турніру без проблем розібралася з японкою Хонтаму, а в 1/8 фіналу пройшла після відмови чешки Вондроушової виходити на корт.

Уже завтра, 14 березня, Костюк зустрінеться на корті зі ще однією "нейтральною" Анастасією Потаповою, яка посідає 33-тє місце у рейтингу WTA.

Раніше Зеленський висловив свою чітку позицію щодо допуску російських спортсменів на ОІ у Парижі.

Нагадаємо, глава МОК звинуватив Путіна у тому, що той у своїх політичних цілях використовує спортсменів, включно з фігуристкою Валієвою.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини