25 квітня 2024, 11:54

Перемога московського ЦСКА у Кубку УЄФА виявилася липовою: російський клуб звинуватили у підкупі – назріває скандал

Французький тренер Гі Ру заявив, що росіяни, давши хабар суддям, просто пограбували його клуб "Осер" у сезоні 2004/2005 років.

Відомий футбольний тренер Гі Ру з Франції, який очолював бургундський клуб "Осер" у сезоні 2004/05, звинуватив московський армійський клуб ЦСКА у підкупі арбітрів під час матчів проти його команди у 1/4 фіналу у Кубку УЄФА, інформує Le Figaro.

Варто зазначити, що домашню гру "Осер" тоді виграв з рахунком 2:0, а ось на полі росіян зазнав великої поразки з рахунком 0:4, причому три голи були забиті у 2-му таймі у невеликий проміжок часу, а пенальті, який тоді поставили у ворота французів, виглядав дуже сумнівно. Втім, і у домашньому матчі французи могли виграти з великим відривом, але німецька бригада арбітрів тоді врятувала росіян.

За словами Гі Ру, судді отримали тоді від росіян дорогі подарунки. Тренер говорив, що представники "Осера" виявили в одній із сумок арбітрів дорогий годинник із рубінами. Французький фахівець, дізнавшись про це, вирішив все ж таки промовчати.

"Нас пограбували у чвертьфіналі Кубка УЄФА росіяни. Московський ЦСКА купив арбітра. Після першого матчу у Москві у мене виникли підозри, я попросив хлопця з нашої команди перевірити сумки арбітрів. Він повернувся до мене блідий і сказав: "Є годинник з рубінами". Умене було 10 хвилин на ухвалення рішення.... Я не прийняв правильного рішення. Промовчав.