5 серпня 2024, 15:22

Олімпіада у Парижі: Ілля Ковтун приніс нове "срібло" для України – загальний медальний залік

Український гімнаст Ілля Ковтун виборов "срібло" у вправах на паралельних брусах на Олімпіаді у Парижі, Україна на 17-му місці у загальному заліку.

Український гімнаст Ілля Ковтун завоював срібну медаль у вправах на паралельних брусах на Олімпійських іграх – 2024 у Парижі. Про це повідомляє Telegram-канал "Інсайдер UA".

Це значне досягнення для 20-річного спортсмена, який продовжує демонструвати високий рівень майстерності та витривалості.

Раніше Ковтуну не вдавалося піднятися на п'єдестал. У змаганнях з вільних вправ він виборов четверте місце, набравши 14,533 бала, всього на 0,400 бала менше, ніж потрібно для потрапляння до топ-3. Також він посів четверте місце в особистому багатоборстві та п'яте місце у складі збірної України у командному багатоборстві.

Це досягнення є важливим кроком для Ковтуна на його спортивному шляху, підтверджуючи його статус одного з найталановитіших гімнастів світу.

Олімпійські ігри – 2024 також приносять успіхи іншим спортсменам із різних країн.

На сьогоднішній день медальний залік очолюють США, Китай та Франція

- США: 19 золотих, 27 срібних, 25 бронзових (75 всього).

- Китай: 21 золота, 16 срібних, 12 бронзових (49 всього).

- Франція: 12 золотих, 14 срібних, 18 бронзових (44 всього).

До десятки найкращих також входять

- Великобританія: 10 золотих, 12 срібних, 16 бронзових (38 всього).

- Австралія: 12 золотих, 11 срібних, 8 бронзових (31 всього).

- Республіка Корея: 11 золотих, 8 срібних, 7 бронзових (26 всього).

- Японія: 9 золотих, 5 срібних, 11 бронзових (25 всього).

- Італія: 7 золотих, 10 срібних, 5 бронзових (22 всього).

- Канада: 5 золотих, 4 срібних, 8 бронзових (17 всього).

- Нідерланди: 6 золотих, 5 срібних, 4 бронзових (15 всього).

У загальному заліку Україна на 17-му місці, здобувши 2 золоті, 2 срібні, 4 бронзові (7 всього) медалі. Також по 7 медалей у Румунії, Нової Зеландії та Швеції. З повним списком медального заліку можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, українські спортсмени здобули три медалі за день на Олімпіаді у Парижі, одна з яких золота.

Раніше стало відомо, що Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор у Парижі у стрільбі з гвинтівки із трьох положень з дистанції 50 метрів.

Автор: Светлана Романенко