5 квітня 2023, 22:23

Ще одна федерація позбавила Росію надії на Олімпіаду

У Міжнародній федерації кінного спорту повідомили про відсутність інструментів для оцінювання нейтральності спортсменів.

Ще одна федерація позбавила Росію надії на Олімпіаду

Кількість російських і білоруських спортсменів, які потенційно могли б поїхати на літню Олімпіаду до Парижу, тане на очах. Ще одна спортивна асоціація відмовилася допускати росіян і білорусів до кваліфікації на Ігри 2024 року, незважаючи на рекомендації МОК повернути представників РФ і РБ на міжнародні старти у нейтральному статусі.

Йдеться про Міжнародну федерацію кінного спорту (FEI), у якій заявили про відсутність інструментів для оцінювання нейтральності спортсменів, передає Inside the Games.

"Нейтральність наразі не може бути визначена або оцінена належним чином", - заявив глава федерації Інгмар де Вос.

Таким чином, ухвалено рішення про продовження відсторонення російських і білоруських спортсменів від змагань, що проводяться під егідою FEI. Крім того, турніри заборонено відвідувати офіційним особам з РФ і РБ, а на території цих країн не може бути організовано жодних змагань FEI у поточному році.

Федерація висловила повну підтримку народу України.

"Правління підтверджує свою абсолютну підтримку народу України, який сильно постраждав, і заявляє про свою незмінну солідарність і підтримку українського співтовариства кінного спорту через Фонд допомоги солідарності FEI", - сказано у повідомленні.

Раніше Міжнародна федерація волейболу не допустила чоловічу та жіночу збірні Росії до олімпійської кваліфікації. Про продовження санкцій щодо росіян і білорусів оголосили також World Athletics і European Athletics.

Нагадаємо, наприкінці березня МОК рекомендував федераціям повернути росіян і білорусів на міжнародні змагання за умови дотримання ними нейтральності. При цьому рішення щодо участі представників РФ і РБ в ОІ-2024 ухвалюватимуть пізніше.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини