18 липня 2023, 07:47

Прихильниця Путіна Ісінбаєва відхрестилася від армії РФ, а росіян назвала невдахами

Дворазова олімпійська чемпіонка Олена Ісінбаєва відхрестилася від причетності до армії РФ і назвала російських уболівальників невдахами.

Прихильниця Путіна Ісінбаєва відхрестилася від армії РФ, а росіян назвала невдахами

МОК перевірив олімпійську чемпіонку Олену Ісінбаєву на підтримку та пропаганду війни РФ проти України та дозволив далі працювати в організації.

Повідомляючи цю радісну для росіян новину, Ісінбаєва, яка перебралася на Тенерифе, раптово розчарувала пропагандистів. По-перше, стрибунка з жердиною категорично відмовилася від свого минулого в армії РФ, незважаючи на те що 2015 року підписала 5-річний контракт. Крім цього, в Інтернеті багато знімків спортсменки у військовій формі у компанії з міністром оборони РФ Шойгу.

Також Ісінбаєва не хоче навіть згадувати, що колись була довіреною особою диктатора Володимира Путіна. У соцмережі вона назвала себе "людиною миру", заявивши, що фотографії з Тенерифе нібито фейкові.

Водночас росіянка не стала заперечувати своє перебування в Іспанії, а також продублювала пост іспанською та закрила під ним коментарі, назвавши вболівальників із РФ невдахами.

"Цінуйте себе і свій час, не витрачайте його даремно... У вас ще є шанс чогось досягти у цьому житті", - прокоментувала Ісінбаєва.

Раніше команда Навального випустила розслідування, де розповіла про дві шикарні вілли Ісінбаєвої на іспанському острові Тенерифе. Спортсменка вирішила тікати подалі від РФ, обравши новим місцем проживання країну НАТО.


Автор: Анастасия Югова

Останні новини