14 серпня 2023, 08:05

"Вони будуть легендами", – на ЧС із веслування в українців затонув човен, але вони не здалися

На чемпіонаті світу з веслування човен команди з України пішов під воду через хвилю суперників, проте спортсмени прийшли до фінішу.

"Вони будуть легендами", – на ЧС із веслування в українців затонув човен, але вони не здалися

Українські спортсмени змогли дійти до фінішу на змаганнях із веслування на човнах "Дракон" у Таїланді, незважаючи на те що їхній човен затопило від хвилі суперників. Найчастіше у такій ситуації команда вибуває зі змагання, проте українці показали всьому світу характер.

Відео феєричного фінішу публікує ТГ-канал "Україна 365".

Будучи по груди у воді, спортсмени продовжили гребти до фінішу, не зменшуючи темпу. Змагання проводили на дистанції 2 кілометри.

У федерації заявили, що українські спортсмени посіли шосте місце у запливі серед дев'яти команд.

"Сила духу людини. Ми вас підтримаємо. Вболіваємо за Україну", - зазначили організатори турніру.

Команда, яка фінішувала без сторонньої допомоги, зірвала бурхливі оплески підтримки від уболівальників.

У Мережі користувачі пишуть, що такого фінішу не бачили ніколи, проте були вражені наполегливістю та цілеспрямованістю українських спортсменів. Вболівальники пропонують видати українцям "золото" за дух і не сумніваються, що ці спортсмени будуть легендами.

Раніше журналістам вдалося роздобути докази тиску РФ на суддів під час чемпіонату з питання дискваліфікації української фехтувальниці Ольги Харлан.

А пізніше президент Федерації фехтування України опублікував заяву на адресу Ламера, який безпідставно дискваліфікував Харлан на користь РФ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини