28 серпня 2023, 12:17

Катмен Усика: "Отримайте удар від 106-кілограмового монстра Дюбуа у сечовий міхур – зрозумієте, у чому він неправий"

Расс Анбер, який здійснює підготовку Усика до бою, тейпування й оброблення його травм, прокоментував інцидент із Дюбуа.

Катмен Усика: "Отримайте удар від 106-кілограмового монстра Дюбуа у сечовий міхур – зрозумієте, у чому він неправий"

Катмен українського чемпіона світу з боксу Олександра Усика Расс Анбер прокоментував заяви команди Даніеля Дюбуа з приводу забороненого удару нижче пояса, який той завдав у п'ятому раунді, передає sport.ua.

На його думку, Дюбуа та його команда намагаються видати бажане за дійсне, намагаючись довести, що удар претендента нібито був "чистим". Анбер ефектно відповів британцям.

"Пупок - це межа для удару нижче пояса, просто та зрозуміло. Усе, що нижче за цю межу, - це удар нижче пояса, чи то у сечовий міхур, чи то в яєчка, чи то по стегнах, чи то по нозі.

Немає ніяких "так, але це було не так уже й погано". Ні, це не нормально. Отримайте удар від Даніеля Дюбуа, 106-кілограмового монстра, прямо у сечовий міхур: там немає м'язів, які могли б прийняти удар на себе", - вважає катмен.

За словами Анбера, команда Дюбуа, замість того щоб віддати належне Олександру Усику за його потужний виступ, починає незрозумілі розмови про матч-реванш.

До речі, той "скандальний" удар Дюбуа нижче пояса у цьому поєдинку був не першим. У ранніх раундах британський боксер, намагаючись атакувати корпус Усика, щонайменше 2 рази завдавав заборонених ударів, про що українець сигналив рефері. На щастя, ті попередні удари були не настільки сильними, як той, що завдав претендент у 5-му раунді.

Також Дюбуа відомий не лише своїми нокаутувальними ударами за правилами, а й доволі бруднуватою технікою: він неодноразово вже порушував правила в інших боях до чемпіонського поєдинку з Усиком.

Нагадаємо, Олександр Усик здолав британця Даніеля Дюбуа технічним нокаутом у 9-му раунді та захистив свої чемпіонські пояси.

Команда Дюбуа заявила, що оскаржить результат поєдинку через інцидент, що стався у 5-му раунді, коли претендент завдав Усику удар нижче пояса. Британці вважають, що їхній підопічний діяв "чисто".

Додамо, колишній чемпіон світу Тоні Беллью навів факт, що доводить правильність рішення судді, який розцінив скандальний удар Дюбуа у 5-му раунді як заборонений.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини