20 вересня 2023, 20:34

"Ізгой Кремлівського палацу", – Ісінбаєва, яка залишилася у МОК, відреклася від Путіна

Дворазова олімпійська чемпіонка з Росії Ісінбаєва останнім часом намагається відсторонитися від зв'язків із російською владою.

"Ізгой Кремлівського палацу", – Ісінбаєва, яка залишилася у МОК, відреклася від Путіна

Відома російська легкоатлетка, дворазова олімпійська чемпіонка у стрибках із жердиною Олена Ісінбаєва, в якої журналісти у середині літа знайшли дві шикарні вілли на іспанському острові Тенерифе та яка залишилася у комісії спортсменів МОК, незважаючи на публічну підтримку російської влади у минулому, намагається зректися зв'язків із Кремлем.

Спортсменка видалила з Instagram пост від 2017 року про те, що вона вступила до Putin Team (пропагандистський рух на підтримку Путіна, про створення якого напередодні президентських виборів 2018 року у РФ оголосив фанат Кремля, який грає у НХЛ, хокеїст Олександр Овечкін).

Пост Ісінбаєвої було датовано 7 листопада 2017 року.

"Я в команді Putin Team", - написала тоді спортсменка та виклала спільний знімок із Путіним. 

Зараз цього поста в акаунті легкоатлетки немає.

"Підчищає своє минуле.

Лєна, рукописи не горять.

Щоб не пояснювати, що вступила номінально, вирішила просто видалити пост.

Тобто вона тоді не увійшла? Або вийшла в односторонньому порядку?

Стала ізгоєм Кремлівського палацу.

Чи не запізно солому підкладати?" - коментують у Мережі вчинок Ісінбаєвої.

Раніше Ісінбаєва відхрестилася від російської армії, назвавши своє офіцерське звання "номінальним". Її слова сильно розчарували пропагандистів у РФ, а уряд Волгоградської області раптово подав позов до суду проти легкоатлетки, згадавши старий борг.

На початку вересня стало відомо, що Ісінбаєву залишили у комісії спортсменів у МОК. До цього комісія провела розслідування, за підсумками якого дійшла висновку, що Ісінбаєва "не підтримує війну в Україні та не має зв'язків із Міноборони РФ".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини