8 листопада 2023, 14:29

Росія – чемпіон... з допінгу: країна-агресор встановила історичний "рекорд" на спортивних турнірах

Російська Федерація вкотре оскандалилася, встановивши антирекорд за відстороненими за допінг атлетами.

Росія – чемпіон... з допінгу: країна-агресор встановила історичний "рекорд" на спортивних турнірах

Спортсмени з Росії встановили чергове антидосягнення: побили рекорд за кількістю дискваліфікованих за вживання заборонених препаратів, передає Діалог.UA з посиланням на агентство INTERFAX.

Стало відомо, що тільки за десять місяців поточного року (з січня по жовтень) через вживання забороненого мельдонію відсторонено від різних змагань аж 23 російських атлети, та цей показник є найбільшим за всю історію російського спорту.

"Через наявність мельдонію, його метаболітів або маркерів у пробі було дискваліфіковано 23 спортсмени. У 2022 і 2021 роках за це ж порушення санкції було винесено 19 і 18 спортсменам, відповідно", - пишуть представники антидопінгового агентства "РУСАДА".

Зазначимо, що 2023 рік ще не завершився, тож російські атлети цілком можуть перевершити власне "досягнення": у листопаді та грудні вони матимуть ще час наковтатися пігулок із мельдонієм або іншими забороненими препаратами, тож побажаємо росіянам на цьому терені ще більших успіхів!

Відомо, що мельдоній заборонено до вживання у спорті ще з 1 січня 2016 року, причому як у змагальний, так і позазмагальний періоди, проте росіяни продовжують його вживати, причому їхнє начальство, як з'ясувалося, тільки сприяє цьому, "аби були результати".


Нагадаємо, країна-агресор Росія продовжує втрачати медалі через допінг, знайдений у крові спортсменів.

Додамо, у березні 2023 року було поставлено крапку у багаторічній історії з допінгом у російських біатлоністок на Олімпіаді 2014 року: жіноча естафетна команда Росії втратила олімпійське "срібло", яке перейшло до збірної Норвегії, а бронзові нагороди вручено чеським біатлоністкам, що фінішували на Іграх у Сочі четвертими.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини