14 березня 2024, 13:54

В одеському "Чорноморці" скандал: тренер Касьяненко не повернувся в Україну – у клубі відреагували на його вчинок

У клубі "моряків" заявили, що коуч із фізпідготовки Ігор Касьяненко їх обдурив і вчинив непорядно.

В одеському "Чорноморці" скандал: тренер Касьяненко не повернувся в Україну – у клубі відреагували на його вчинок

Тренер із фізичної підготовки легендарного одеського футбольного клубу "Чорноморець" Ігор Касьяненко вирушив разом із командою на тренувальний збір до Туреччини на початку січня, але досі не повернувся назад, інформує Sport.ua.

Згідно з неофіційною інформацією, цей фахівець завершив свою діяльність у "Чорноморці" та після нетривалого перебування на турецькій території виїхав за океан, імовірно, у США, де й влаштувався у Маямі зі своєю сім'єю.

Варто зазначити, що ФК "Чорноморець" уже офіційно підтвердив інформацію про втечу тренера з фізпідготовки.

"Касьяненко не з'явився в аеропорту Анталії, коли команда відлітала в аеропорт Кишинева. Квиток на нього було куплено, але у літаку до моменту відправлення тренера не виявилося. Міністерство молоді та спорту України поінформовано. Керівництво клубу засуджує вчинок свого вже колишнього представника", - підкреслили у пресслужбі "моряків".

Також в одеському клубі додали, що спроба адекватного діалогу з Касьяненком з боку клубу була зроблена, а дії працівника оцінені як "непорядні".

Крім того, у пресслужбі звернули увагу, що одеський клуб може вплинути на подальшу кар'єру експрацівника: його керівництво ініціювало процес анулювання Касьяненком тренерської ліцензії.

"Той, хто обдурив клуб, свого безпосереднього керівника, головного тренера команди, не має права залишатися у футболі", - резюмували представники "Чорноморця".

Нагадаємо, гравець донецького "Шахтаря" Олександр Роспутько не повернувся зі своєю командою в Україну після гри у Бельгії.

Як раніше повідомлялося, ведучий "24 каналу" Олексій Печій втік за кордон - виправдання журналіста обурили Україну.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини