8 березня 2023, 19:58

Упав на плитку: Сікан розповів, як "нокаутував" росіянина, який крикнув "Спартак – чемпіон"

Нападник "Шахтаря" Данило Сікан розкрив подробиці конфлікту з російським туристом у Туреччині.

Упав на плитку: Сікан розповів, як "нокаутував" росіянина, який крикнув "Спартак – чемпіон"

Форвард донецького "Шахтаря" та збірної України Данило Сікан уперше прокоментував бійку з російським туристом на зборах у Туреччині.

Нападник розповів в інтерв'ю клубному YouTube-каналу, що причиною конфлікту була поведінка росіянина, який намагався спровокувати "гірників".

За словами футболіста, інцидент стався ввечері, коли він разом із приятелем вирушив у більярдну, розташовану у готелі, де проживала команда. У цей момент в ігровому приміщенні перебував і російський турист, який, побачивши на екіпіруванні українців емблему "Шахтаря", почав кричати: "Спартак - чемпіон! Росія - forever".

"Я відразу встаю, підходжу. Слово за слово, я даю йому ляпаса", - сказав Данило, згадуючи події того вечора.

Нападник додав, що, отримавши ляпаса, росіянин упав на плитку, спробував підвестися на ноги, але зрештою у нього так нічого й не вийшло, а за день провокатора та його компанію вигнали з готелю.

Відповідаючи на жартівливе запитання журналістки, чи не закріпилося за форвардом прізвисько Боксер після того, що сталося, Сікан скромно відповів, що ні.

Раніше ЗМІ писали, що після бійки з Сіканом росіянину знадобилася госпіталізація. При цьому провокатор не став розкручувати скандал і "зам'яв" ситуацію. Варто зазначити, що Данило не вперше демонструє свою проукраїнську позицію. Одного разу в одному з аеропортів футболіст, побачивши сувенірні прапорці РФ, скупив усю цю атрибутику, а потім викинув її у найближчий сміттєвий бак.

Нагадаємо, у середині лютого стало відомо про масову бійку футболістів "Миная" та російського "Шинника" на зборах у Туреччині. Причиною конфлікту була неадекватна поведінка представників ярославського клубу щодо персоналу готелю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини