3 липня 2023, 07:56

Перемогли французів: Україна вперше в історії зіграє у футбол на Олімпіаді, кадри

Уперше за 32 роки свого існування як незалежної країни український футбол буде представлений на Олімпіаді.

Учора, 2 липня, у Румунії на стадіон "Клуж Арена" збірна України з футболу обіграла французів і вийшла до ½ фіналу молодіжного Євро-2023. Однак найголовніший бонус такий: уперше у своїй історії Україна буде представлена на Олімпіаді й таким видом спорту, як футбол.

Матч у Клуже-Напока визначав останню збірну, яка має вийти до ½ фіналу Євро-2023, інформує канал "Україна 365".

Ще вдень стало відомо, що путівки до півфіналу виграли Англія, Іспанія та Ізраїль.

Після незарахованого року через офсайд на 19-й хвилині матчу гол у ворота України забив Шеркі.

Ще наприкінці першого тайму українцям вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Обидва рази відзначився Судаков. Спочатку він реалізував пенальті, зароблене Мудриком. А потім сам Мудрик видав гольовий пас на Судакова.

Уже у другому таймі Вахі зрівняв рахунок, але арбітр вдруге за гру скасував гол через офсайд, а українець Бондаренко зумів пробити точно під поперечину.

Як підсумок на табло рахунок 3:1 на користь України, яка вперше в історії гратиме на Олімпіаді. Самі ігри відбудуться влітку 2024 року у Франції.

Однак на цьому Євро-2023 ще не закінчено. У ½ фіналу на українців чекають іспанці.

Українці вже грали з іспанцями у відбірковій групі. Тоді матч завершився нічиєю 2:2. Збірна Іспанії є фаворитом Євро-2023.

Раніше ми повідомляли, що Україна хоче виключити РФ із ФІФА через те, що кримські клуби задіяні у чемпіонаті РФ із футболу.

Нагадаємо, у ПАРЄ ухвалили резолюцію не допустити російських спортсменів до ОІ у Франції.