25 липня 2023, 15:19

У Москві обурюються з приводу рішення МОК про недопуск Росії до Олімпіади – 2024: "Можна ховати"

У столиці країни агресора назвали "судним часом" відсторонення російських спортсменів від Олімпійських ігор.

У Москві обурюються з приводу рішення МОК про недопуск Росії до Олімпіади – 2024: "Можна ховати"

У Росії неабияк "підгорає" від рішення Міжнародного олімпійського комітету щодо недопуску Росії до Олімпійських ігор 2024 року, що відбудуться, як відомо, у Парижі. Так, одіозна голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко, відома своїми безглуздими дивакуватими висловлюваннями, не без істеричних ноток у голосі звинуватила Америку та країни Європи у тиску на МОК, передає Діалог.UA.

Матвієнко назвала потенційне відсторонення представників Росії "руйнівним для спорту". І це незважаючи на те, що саме російські спортсмени найчастіше були викриті у неспортивній поведінці й особливо відзначилися у використанні заборонених хімічних препаратів. Голова Ради Федерації РФ насмішила публіку, заявивши, що якщо росіяни не поїдуть на паризьку Олімпіаду, то, мовляв, "можна ховати олімпійський рух".

Також чиновниця звинуватила західні країни у політизації спорту. І це попри те, що якраз у Росії правлячий режим найбільше політизує спорт і перетворює відомих атлетів на політичних маріонеток, які покірно служать владі.

"США та колективний Захід не тільки тиснуть на всі держави, вимагаючи виконання їхньої волі, але вони тиснуть на всі міжнародні інститути. Така сфера, як спорт, не може бути політизована. Це грубе порушення принципів олімпізму", - так заявила Матвієнко.

Варто зазначити, напередодні стало відомо, що МОК не буде запрошувати Росію і Білорусь на Олімпійські ігри - 2024.

Також ми писали, що наприкінці червня поточного року у ПАРЄ ухвалили резолюцію, яка закликає не допустити спортсменів із РФ і РБ до участі у паризькій Олімпіаді навіть під нейтральним прапором.

Додамо, відомий український спортсмен, депутат ВРУ, олімпійський чемпіон з боротьби Жан Беленюк висловив думку, що приїзд росіян на Олімпіаду з високою ймовірністю спровокує конфлікти та бійки.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини