23 листопада 2023, 14:34

Збірна України є першою на ЧС із пауерліфтингу: особливо відзначилися атлети з Краматорська

Краматорчани допомогли українській команді виграти командний залік чемпіонату світу – 2023 із силового триборства.

Збірна України з пауерліфтингу (силове триборство: жим штанги лежачи, присідання, станова тяга) виграла командний залік чемпіонату світу 2023. Краматорські спортсмени принесли у скарбничку синьо-жовтих найбільшу кількість нагород різного ґатунку, інформує Kramatorsk Post.

Чемпіонат світу пройшов у литовському Друскінінкаї. Українські штангісти загалом завоювали 5 золотих, 5 срібних і одну бронзову нагороди.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали такі спортсмени зі збірної України (золоті медалі): Тетяна Біла (в. к. до 47 кг), Анастасія Дерев'янко (до 52 кг), Микола Баранник (до 83 кг), Володимир Рисєв (до 93 кг) й Олексій Бичков (до 120 кг).

"Срібло" взяли Лариса Соловйова (до 63 кг), Віталій Коломієць (до 83 кг), Дар'я Русаненко (до 84 кг), Костянтин Мусієнко (до 93 кг) і Сергій Білий (до 105 кг).

Бронзову медаль виборола для України Валентина Загоруйко (категорія понад 84 кг).

Крім того, Андрій Шевченко з Краматорська виборов малу золоту нагороду у присіданнях і малу срібну у становій тязі.

Нагадаємо, до фінальної частини чемпіонату Європи - 2024 залишилося розіграти всього три путівки, та у цій боротьбі візьме участь збірна України.

Раніше ми писали, як збірна України з футболу боролася з "прокляттям плей-офф".

Автор: Святослав Рыбальченко