22 січня 2024, 07:44

У матчі проти "Севільї" Довбик відзначився трьома досягненнями, включно з першим хет-триком в Іспанії

Довбик не тільки оформив свій перший хет-трик у чемпіонаті Іспанії, а й очолив гонку бомбардирів.

У домашньому матчі проти "Севільї" команда Довбика забила п'ять голів, чотири з яких на рахунку українців.

Сам матч закінчився з рахунком 5:1, у якому Довбик оформив свій перший хет-трик у чемпіонаті Іспанії. Також забитим м'ячем відзначився Циганков, інформує сайт "Жирони".

Варто відзначити одразу кілька досягнень Артема. Уперше він забив хет-трик, до цього були дублі у ворота "Альмерії" та "Алавеса". Три м'ячі Довбик забив усього за 6 хвилин. Артем і Беллінгем ("Реал") очолили бомбардирські перегони, забивши по 14 м'ячів у ворота суперників. І на цьому ще не все. Довбик був лише третім українцем, який оформив хет-трик у топ-чемпіонаті. До нього забивали три голи за матч Шевченко у Серії А та Воронін у Бундеслізі.

У матчі проти "Севільї" Довбик забивав на 13-й, 15-й і 19-й хвилинах матчу. Циганков відзначився у другому таймі на 56-й хвилині.

Найцікавіше, що це була вольова перемога, оскільки першими рахунок у матчі відкрили футболісти "Севільї", забивши вже на 10-й хвилині зустрічі. Голом відзначився Ісаак Ромеро.

Раніше ми повідомляли, що героєм матчу з "Севільєю" була пара українців Довбик - Циганков.

Нагадаємо, ще на початку січня Довбик за показниками "гол+пас" обійшов зірку "Реала" Беллінгема.

Автор: Дмитрий Мироненко