13 листопада 2023, 08:01

Уперше за 7 років і з перевагою в один укол: жіноча збірна України з фехтування взяла "золото", кадри

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах завоювала "золото" на етапі Кубка світу вперше за 7 років.

Напередодні у Леньяно (Італія) пройшов перший етап Кубка світу з фехтування на шпагах. Збірна України вперше за останні 7 років зуміла взяти "золото" у командній першості.

Наша збірна отримала 6-й номер посіву. Честь країни до Італії приїхали захищати Інна Бровко, Джоан Фейбі Бежура, Олена Кривицька та Влада Харькова, інформує канал "Україна 365".

У 1/8 фіналу наша збірна перемогла естонок із рахунком 39:34. У ¼ фіналу на нас чекали господині турніру, у складі яких виступала дворазова чемпіонка світу Россела Фьямінго. Однак наші дівчата впоралися із суперницями з рахунком 45:36.

У півфіналі на українок чекали дівчата з Гонконгу, які виявилися слабшими за наших (45:40).

І ось справжня драма розгорнулася у фіналі, де українкам протистояла збірна Кореї (перший номер посіву). У вирішальному поєдинку зійшлися харків'янки та чемпіонка світу - 2022 Сон. Збірна України лідирувала з рахунком 36:31, проте скоротила перевагу до одного бала. І все ж фінальний укол був за Харьковою - 41:40.

Раніше ми повідомляли, що у грі "Чеслі" та "Манчестер Сіті" було забито 8 голів, а сам поєдинок закінчився внічию.

Нагадаємо, Бах відповів на запитання, чи будуть скасовані ІО-2024 через війну в Україні й Ізраїлі.

Автор: Дмитрий Мироненко