24 липня 2023, 08:00

"Аби до Заходу примазатися", – Навка розлютила росіян заявою про Олімпіаду

Одні вважають, що Пєскову терміново потрібно подавати на розлучення, інші впевнені: з Кремля надійшла нова методичка.

"Аби до Заходу примазатися", – Навка розлютила росіян заявою про Олімпіаду

Поки у Росії ось уже кілька місяців в ефірах і на сторінках пропагандистських ЗМІ з вуст політиків, колишніх спортсменів та інших коментаторів робляться заяви про "особливий шлях" російського спорту, "остаточний розрив із Заходом" і лунають заклики "відмовитися від приниження" та не брати участі в Олімпійських іграх через заборону використання російського прапора та гімну, на авансцену вийшла олімпійська чемпіонка у танцях на льоду та дружина прессекретаря Кремля Тетяна Навка, яка оголосила абсолютно протилежну позицію.

Колишня фігуристка вважає, що росіянам обов'язково потрібно їхати на ОІ, незважаючи на санкції у вигляді заборони російської символіки, передає Sport24.

За її словами, кожен спортсмен з дитинства мріє виступити на головних змаганнях чотириріччя, "тому не можна забирати таку можливість".

"Якщо буде можливість виступати на Олімпіаді, обов'язково потрібно буде користуватися такою можливістю", - сказала вона.

Така позиція здивувала та навіть розлютила росіян, які масово почали коментувати слова Навки у Мережі. Дехто вважає, що Пєскову тепер терміново потрібно подавати на розлучення, щоб дистанціюватися від озвученої його дружиною позиції та зберегти роботу в Кремлі.

"Дивовижна у нас держава, з одного боку, говорять про національну самосвідомість, з іншого - закликають до будь-яких принижень, аби примазатися до західних країн.

Здається, скоро один вусатий громадянин подасть на розлучення.

Так це позиція чоловіка чи як? То ми покажемо кузькіну мать

Так це позиція чоловіка чи як? То ми покажемо кузькіну мать цим західникам, ну візьміть нас, ну дуже просимо", - пишуть у коментарях.

Утім, в інших інша думка з цього приводу. Вони впевнені: Навка не озвучувала би "відсебеньки" у ЗМІ, найімовірніше, з Кремля надійшла нова методичка.

"Мабуть, надійшла нова методичка з Кремля. У нас же зараз усе змінюється з космічною швидкістю: колишніх героїв оголошено зрадниками, червоні лінії давно вже стали коричневими", - зазначають росіяни.

Треті справедливо зауважують, що вибір у РФ невеликий: або погоджуватися із санкціями, або забути про Олімпіаду.

Раніше Навка розсмішила росіян заявою, що "відсторонення Росії від міжнародних змагань позначається на якості турнірів". За її словами, в особі російських спортсменів Захід нібито втратив потужних суперників і стимул для власного розвитку.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини