23 серпня 2023, 18:06

Німеччина обійшла рекомендації МОК і не пустила Росію на чемпіонат Європи

Влада Німеччини знайшла спосіб, як продовжити ізоляцію російського спорту.

Німеччина обійшла рекомендації МОК і не пустила Росію на чемпіонат Європи

Уряд Німеччини обійшов рекомендації МОК щодо допуску російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання, знайшовши спосіб, як не пустити росіян на молодіжний чемпіонат Європи з веслування, що з 25 по 27 серпня відбудеться у німецькому Крефельді. Влада ФРН відмовила представникам РФ у видачі візи.

Інформацію про це озвучив головний тренер російської команди Олександр Зюзін, передає сайт Федерації веслувального спорту Росії.

Він стверджує, що всі заявки спортсменів з російської команди нібито були узгоджені організаторами європейської першості, але німецька влада не видала росіянам візи.

Тепер замість такого престижного турніру, як чемпіонат Європи, російські спортсмени вирушать на відкриту першість чемпіонату Білорусі серед молоді до 23 років.

В умовах ізоляції російського та білоруського спорту через війну РФ проти України змагання між російськими та білоруськими спортсменами, зокрема у командних видах спорту, стали проводитися регулярно. Тим самим у РФ і РБ намагаються створити видимість участі їхніх атлетів у "міжнародних турнірах".

Повертаючись до теми веслувального спорту, варто додати, що збірна Росії не виступить і на молодіжному чемпіонаті світу, оскільки відмовилася підписувати декларацію, яка засуджує російську війну проти України.

Нагадаємо, у травні у МВС ФРН заявили, що войовнича Росія не має використовувати спортивні заходи як майданчик для своєї пропаганди, та запропонували уряду не видавати візи російським спортсменам, щоб вони не могли брати участь у змаганнях на німецькій території.

Раніше в Асоціації спортсменів Німеччини назвали повне відсторонення російських і білоруських спортсменів від міжнародних турнірів єдино правильним рішенням і розкритикували заклики МОК повернути росіян і білорусів у великий спорт під нейтральним прапором.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини