25 грудня 2023, 07:45

У Москві на турнірі ММА розгораються неабиякі націоналістичні пристрасті: з'явилися "гарячі" кадри

У Москві проходить турнір ММА із серії АСА 168, у якому беруть участь бійці з колишніх республік СРСР.

У Москві на турнірі ММА розгораються неабиякі націоналістичні пристрасті: з'явилися "гарячі" кадри

Ще справа не дійшла до фіналу, а на рингу та поза ним уже киплять справжнісінькі пристрасті на ґрунті національності.

Так, жителі Таджикистану закидали порожніми пляшками російського бійця Михайла Мохнаткіна. Він достроково програв свій поєдинок таджику Фарідуну Оділову, інформує канал "Україна 365".

Коли ж він залишив "поле бою" та спускався до підтрибунного приміщення, вболівальники з Таджикистану почали кидати у нього пляшки. Організатори поєдинку почали заспокоювати таджиків і говорити, що така поведінка неприйнятна.

А через годину російський боєць Алі Багов у четвертому раунді відправив у технічний нокаут казахстанця Артема Резнікова. При цьому після поєдинку Багов показав непристойний жест уболівальникам із РФ. Уже після самого поєдинку він поділився деталями інциденту.

Нібито до поєдинку Резніков тільки те й робив, що говорив про майбутній бій із Баговим і нахвалював себе. Уболівальники з РФ закликали Багова "покарати" казахстанця Резнікова на рингу за його балаканину.

Багов зізнався, що непристойний жест показав своїм уболівальникам, які хотіли "розправи" над Резніковим, а особисто він нібито сильно поважає Артема.

Раніше ми повідомляли, що дружина Пєскова виступила проти рішення Москви не пускати на ОІ до Парижу спортсменів у нейтральному статусі.

Нагадаємо, західна преса впевнена, що Бубка є зрадником і колаборантом, оскільки весь цей час працював на РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини